Profesjonalizm

Terminowość

Wiarygodność

Drzwi i okna

Nowoczesne budownictwo wymaga lepszych rozwiązań, a oczekiwania klientów podążają za komfortem i ekonomią. Okna i drzwi, które znajdziesz w naszej ofercie są najlepszą odpowiedzią na Twoje oczekiwania i mogą stać się piękną wizytówką domu lub mieszkania. Sprawdziliśmy możliwości wiodących producentów i wybraliśmy tylko niezawodne rozwiązania. W naszej ofercie okien i drzwi znajdziesz takie firmy jak Porta, DRE, POL-SKONE, Boryszew, Wikęd, Veka, Aluplast.


NAJLEPSZE OKNA W JESZCZE LEPSZEJ CENIE
 
okna

Najlepsi producenci i atrakcyjne ceny w jednym miejscu. Nasi doradcy to doświadczona i profesjonalna kadra, która świadczy usługi na najwyższym światowym poziomie. Oferujemy okna zachowując najkorzystniejsze proporcje ich jakości do ceny. Rynek okien jest przez nas nieustannie śledzony, dzięki czemu przedstawimy Tobie tylko najnowocześniejsze, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Okna z naszej oferty idealnie łączą w sobie technikę z wyższym poziomem komfortu użytkowania.


OKNA

window1280Przy wyborze okien powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych cech. Jedną z nich jest odpowiednia klasa. Stolarka otworowa z PVC powstaje na bazie profili, które różnią się między sobą jakością. Oznaczone są klasą A, B, C i tak dalej. Najwyższa klasa A, oznacza, że ścianki zewnętrzne okien mają 3 mm, co zapewnia stabilność i trwałość okien. Jest to również wyższy poziom wyciszenia i ochrona przed warunkami atmosferycznymi.

Producenci oferują kilka rozwiązań w zakresie szyb. Najpopularniejsze są szyby zespolone, składają się z dwóch lub więcej szklanych tafli, które są oddzielone ramką dystansową. Najlepsze rozwiązania mogą obniżyć stratę ciepła. O przenikaniu ciepła na 1m2 mówi współczynnik U, im jest niższy tym lepiej.


U NAS ZNAJDZIESZ WIZYTÓWKĘ DLA SWOJEGO DOMU
 

Niebanalne kształty i kolory – to to co jest Tobie potrzebne. Co więcej, w parze z nowoczesnością w naszej ofercie idzie również bezkonkurencyjna cena. Nie ważne czy szukasz antywłamaniowych drzwi zewnętrznych czy stylowych drzwi wewnętrznych, które dodatkowo mają spełniać funkcję dekoracyjną, doradcy firmy Fachman podpowiedzą Tobie jakie jest najlepsze rozwiązanie dla Twojego mieszkania. Duża ilość oferowanych towarów pozwoli Tobie wybrać produkty odpowiadające indywidualnemu zapotrzebowaniu. Piękne drzwi będą wspaniale komponowały się z pozostałą stolarką w Twoim mieszkaniu.


DRZWI

Mają chronić, izolować i się podobać. Dysponujemy szerokim wachlarzem kolorów i dużą gamą styli – od klasycznych po nowoczesne. Każde z wysokim standardem bezpieczeństwa. Przy wyborze odpowiednich drzwi sprawdź stopień narażenia na włamanie. Bezpieczeństwo jest wyższe gdy drzwi posiadają specjalnie wzmocnione profile skrzydła, wkładki wzmacniające wytrzymałość naroży oraz mocne ryglowanie skrzydła.

drzwi

Drzwi również mogą obniżyć poziom przenikania ciepła. Wartość współczynnika U zależy przede wszystkim od użytych materiałów i konstrukcji. Nie powinien on jednak przekraczać 2,6 W/m2K.

W naszej ofercie znajdziesz również:
  • rolety zewnętrzne
  • rolety tekstylne
  • parapety
  • moskitiery
  • bramy garażowe

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, które rozwiązanie zaspokoi Twoje potrzeby podziel się z nami swoimi wątpliwościami. Specjaliści w tej dziedzinie odpowiedzą na każde Twoje pytanie i pomogą dokonać najlepszego wyboru. Bezpłatnie wykonamy pomiar i wycenę.